Oferta / Remonty

Stalkowent oferuje części zamienne do wszystkich typów swoich produktów, łącznie z tymi wycofanymi już z produkcji lecz znajdującymi się wciąż w eksploatacji. Jednocześnie oferujemy wykonywanie remontów i modernizacji wszystkich naszych produktów niezależnie od daty ich produkcji.

Remont wentylatora przeprowadzony przez producenta przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych daje najlepsze efekty. Części zamienne, dobrane na podstawie oryginalnej dokumentacji technicznej pozwalają na uzyskanie wymaganych parametrów technicznych, w tym przede wszystkim wysokiej sprawności energetycznej oraz trwałości. W wyniku tego pewność ruchowa jest wyższa, a koszty eksploatacji są niższe w porównaniu z remontami prowadzonymi przez inne firmy. Ponadto, wykonanie remontu przez producenta nie powoduje konieczności ponownego wprowadzania produktu do obrotu, co jest wymagane w wypadku zmian przeprowadzonych przez firmę trzecią w trakcie remontu.

Zachęcamy także klientów do stałej współpracy, w ramach kontraktów serwisowych po zakończeniu gwarancji. Dzięki prowadzenia właściwej polityki przeglądów i konserwacji, uzyskają Państwo większą niezawodność użytkowanych przez Was rozwiązań.
Stale rozwijamy nasze produkty. Jest to możliwe dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie, oprogramowanie umożliwiające zaawansowane analizy numeryczne (FEM, CFD), stację prób, a przede wszystkim w rozwój kompetencji.

Dzięki temu, możemy oferować Państwu skuteczne sposoby modernizacji istniejących instalacji. Stosowanie udoskonalonych komponentów, pozwala znacznie poprawić efektywność energetyczną wentylatorów, przy utrzymaniu ich parametrów użytkowych. Jako producent możemy zagwarantować, że zmodernizowane urządzenie będzie dopracowane oraz będzie spełniało Państwa oczekiwania.