vergulde spiegel bekroond door opengewerkte c-voluut en omlijst met bloemen en [...] | lot 99 | General Antiques including Clocks and Furniture at Veilinghuis van Spengen | Auction.fr | English
② Online Veiling: Rechthoekige spiegel in vergulde lijst - — Antiquités | Miroirs — 2ememain
Franse spiegel, 1900 | Barnebys
≥ Online veiling: Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken — Antiek | Spiegels — Marktplaats