Kariera

Ślusarz

Rodzaj pracy: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Czas umowy: czas nieokreślony
Min. doświadczenie: min. 2 lata
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
Liczba wakatów: 4

Zadania

  • wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • obróbka wykończeniowa detali
  • gwintowanie ręczne
  • oczyszczanie
  • cięcie termiczne palnikiem acetylenowo-tlenowym
  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny w tym Karnet OK System

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@stalkowent.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."